16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 33 x 45 mm, 15.0 cm2 (~30.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 32MB |
| Pamięć wewnętrzna | 32MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 900 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 900 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 102 x 48 x 13.9 mm, 65 cc (4.02 x 1.89 x 0.55 in) |