16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.9 inches| 30 x 37 mm (~26.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 54 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 850 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 850 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 93 x 46 x 25 mm| 80 cc (3.66 x 1.81 x 0.98 in) |