16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 65K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.9 inches (~28.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | VGA videocall camera |
Bateria
| Pojemność | 1000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1000 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 92 x 44 x 19.2 mm| 78 cc (3.62 x 1.73 x 0.76 in) |