16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 10000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 100.0 KM |
| Moment obrotowy | 92.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk efi magneti marelli, 45mm throttle bodies. |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Braking WAVE discs, 4-piston 4-pad Brembo radial caliper. |
| Hamulce tył | Single disc. Braking WAVE disc, 2-piston Brembo caliper. |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43 mm upside-down fork with TiN surface treatment, for radial calipers. |
| Zawieszenie tył | Progressive linkage with fully adjustable Ohlins monoshock with lenght adjustment. seted up by NCR CORSE. In FIBER-GLASS: fearing kit, belly pan, front mud-guard, seat tail and airbox kit. In CARBON-FIBER: Fuel tank and subframe. |
Opony
| Opony przód | 120/70-R17 |
| Opony tył | 190/55-R17 |