16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2019 – 2019 |
Silnik
| Pojemność | 12000 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 132.0 KM |
| Moment obrotowy | 143.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk efi 45mm throttle bodies. |
| Zbiornik paliwa | 13.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. WAVE discs, 4-piston 2-pad Brembo SBK radial caliper from billet. |
| Hamulce tył | Single disc. WAVE disc, 2-piston Brembo caliper from billet.. |
| Zawieszenie przód | Ohlins 43 mm upside-down fork with TiN surface treatment, adjustable off-set, radial calipers with NCR CORSE billet aluminum fork bottoms, tuned by NCR CORSE. Triple clamps made from billet AL 7075 with an adjustable offset of 24 to 32 mm in 2 mm incremen |
| Zawieszenie tył | Fully adjustable Ohlins monoshock with eccentric adjustor. Tuned by NCR CORSE |
Opony
| Opony przód | 120/70-R17 |
| Opony tył | 190/55-R17 |