16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 4.5''480x854p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MTK6572 |
| Procesor | Dual core, 1.3 GHz |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2750 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2750mAh |
System
| System operacyjny | Android v4.4 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |