16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozmiar | 4.5''480×854p |
| Rozdzielczość | 8 MP Primary Camera |
Wydajność
| Procesor | Quad-core, 1.3 GHz |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 1650 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1650mAh |
System
| System operacyjny | Android v4.4.2 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |