16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.50" |
| Rozmiar | 2.5 inches, 19.4 cm (~24.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~160 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 750 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB RAM, 128 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 122 x 65 x 13.5 mm (4.80 x 2.56 x 0.53 in) |
| Waga | 120 g (4.23 oz) |