16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~37.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung 2442 500 MHz |
| RAM | 64MB RAM, 256MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM, 256MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1530 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 109.5 x 59 x 18 mm (4.31 x 2.32 x 0.71 in) |