16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 7980 cm³ |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 87.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk integrated ignition - injection system mvics 2.0 (motor and vehicle integrated control system) with six injectors. engine control unit eldor em2.0, throttle body full ride by wire mikuni, pencil-coil with ion-sensing technology, control of detonation |
| Zbiornik paliwa | 16.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo radial-type, with 4 pistons. ABS. |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo with 2 pistons.ABS. |
| Zawieszenie przód | Marzocchi upside down telescopic hydraulic fork, 43 mm |
| Zawieszenie tył | Progressive Sachs, single shock absorber with rebound and compression damping and spring preload adjustment |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |