16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 18.40" |
| Rozmiar | 18.4 |
| Rozdzielczość | Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 6920HQ 2.9GHz |
| GPU | Nvidia GTX 980 SLI |
| RAM | 32GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512GB SSD + 1TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |