16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 17.30" |
| Rozmiar | 17.3 |
| Rozdzielczość | Full HD 1920x1080 |
Wydajność
| Procesor | Intel Core i7 7700HQ 2.8GHz |
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1070 |
| RAM | 16GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256GB SSD + 2TB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |