16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 10.60" |
| Rozmiar | 10.6 |
| Rozdzielczość | 1200.0x2000.0 |
Wydajność
| Procesor | Octa |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 7800 mAh |
| Bateria | 7800.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |