16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | P-OLED |
| Rozmiar | 6.7''1220x2712p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 10 MP, f2.0, Telephoto Camera, 50 MP, f/2.0, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 8350 Extreme |
| Procesor | Octa-core (1x3.35 GHz Cortex-A715 & 3x3.20 GHz Cortex-A715 & 4x2.20 GHz Cortex-A510) |
| GPU | Mali G615-MC6 |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 5GHz 6GHz, MIMO |
| Bluetooth | v5.4 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |