16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 806 755
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 9.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Gaźnik delphi |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Tecme Wave Air, AJP Monoblock 4 piston caliper. |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Upside-down fork Ø38 mm |
| Zawieszenie tył | Hydraulic shock-absorbers with spring and external gas tank |
Opony
| Opony przód | 110/90-17 |
| Opony tył | 130/80-17 |