16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 807 849
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2011 – 2011 |
Silnik
| Pojemność | 9900 cm³ |
| Moc | 220.0 KM |
| Moment obrotowy | 108.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Wtrysk single overhead/10bar pressure |
| Zbiornik paliwa | 7.6 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo Monoblock radial mount calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo Monoblock radial mount calipers |
| Zawieszenie przód | 6X Flex with Ohlins shock |
| Zawieszenie tył | Aluminum swing arm with adjustable pivot concentric to output shaft. DUO spring with regressive damped Ohlins shock |
Opony
| Opony przód | 3.50-16.5 |
| Opony tył | 6.26-16.5 |