16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 190
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1976 – 1976 |
Silnik
| Pojemność | 7470 cm³ |
| Moc | 71.0 KM |
| Moment obrotowy | 77.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHC (wałek rozrządu w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik 3x dellorto 24mm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo |
| Zawieszenie przód | Marcossochi |
| Zawieszenie tył | Dwa amortyzatory |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 120/90-18 |