16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 741
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 11870 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 123.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli indirect electronic injection, 54 mm throttle body. |
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. 4-piston calipers. |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzocchi upside down with 50 mm |
| Zawieszenie tył | Ohlins single shock absorber with separate tank featuring spring length, preload, rebound and compression damping multiple adjustment. |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |