16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 099
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 8530 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 65.0 KM |
| Moment obrotowy | 73.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk weber-marelli electronic fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Brembo opposed four-piston callipers. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork 40mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz with double shock absorber with adjustable spring preload. No rebound adjustment on rear shock. |
Opony
| Opony przód | 130/90-16 |
| Opony tył | 150/80-16 |