16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 783 357
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 8530 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 65.0 KM |
| Moment obrotowy | 73.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1463.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo caliper with 4 differentiated pistons |
| Hamulce tył | Single disc. Floating disc. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Kayba hydraulic fork with 40 mm stanchions |
| Zawieszenie tył | Wahacz Twin-sided with two spring preload adjustable shock absorbers |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 150/70-17 |