16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 799 229
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 13800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 96.6 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk weber-marelli electronic fuel injection. |
| Zbiornik paliwa | 20.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1700.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Radial Brembo calipers with 4 opposed pistons. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating 2 parallel pistons Brembo caliper |
| Zawieszenie przód | Hydraulic telescopic fork Ø 45 mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz Twin-sided with two extension adjustable shock absorbers, remote spring preload adjust. |
Opony
| Opony przód | 120/70-21 |
| Opony tył | 180/60-16 |