16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 783 357
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 13800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 96.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli iaw7sm; “ride by wire” ø 52 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 20.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1695.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. |
| Zawieszenie przód | Standard swingarm 46 mm, with radical calliper mountain bracket and telescopes on the stanchions |
| Zawieszenie tył | Wahacz with two shock absorbers, with adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 130/80-17 |