16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 679
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 13800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 96.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli iaw7sm |
| Zbiornik paliwa | 20.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1685.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Stainless steel floating discs, Brembo radial callipers with 4 horizontally opposed pistons. |
| Hamulce tył | Single disc. Stainless steel fixed disc, Brembo floating calliper with 2 parallel pistons. |
| Zawieszenie przód | 45 mm hydraulic telescopic fork |
| Zawieszenie tył | Wahacz Twin-sided with two extension adjustable shock absorbers, remote spring preload adjust. |
Opony
| Opony przód | 130/70-18 |
| Opony tył | 200/60-16 |