16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 679
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 13800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 96.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli iaw7sm; “ride by wire” ø 52 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 20.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1695.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Floating discs. Brembo. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Floating disc. Brembo. |
| Zawieszenie przód | Widelec teleskopowy , Ø 45 mm |
| Zawieszenie tył | Wahacz with double shock absorber adjustable spring preload |
Opony
| Opony przód | 130/70-R18 |
| Opony tył | 200/60-R16 |