16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 1240 cm³ |
| Moc | 14.8 KM |
| Moment obrotowy | 11.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik efi |
| Zbiornik paliwa | 6.3 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe (pojedynczy) |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | USD 40mm |
| Zawieszenie tył | Hydraulic Double Shock Absorber |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/80-18 |