16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 15.0 cm2 (~42.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm QSC6270 |
Bateria
| Pojemność | 500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 500 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 2.1, A2DP |
| GPS | A-GPS only |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 76 x 46.5 x 11 mm (2.99 x 1.83 x 0.43 in) |