16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED, 65K colors |
| Przekątna | 1.30" |
| Rozmiar | 1.3 inches, 5.2 cm (~10.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 96 pixels, 4:3 ratio (~123 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 1.6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 1.6 GB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 3.2 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 97.5 x 53.5 x 15.9 mm (3.84 x 2.11 x 0.63 in) |