16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFD, 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 33 x 45 mm, 15.0 cm2 (~29.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~182 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 15MB |
| Pamięć wewnętrzna | 15MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 810 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 810 mAh battery |
Łączność
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 49 x 24 mm, 100 cc (4.13 x 1.93 x 0.94 in) |