16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFD 256K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~182 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches| 33 x 45 mm (~29.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 15 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 810 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 810 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 105 x 49 x 24 mm| 100 cc (4.13 x 1.93 x 0.94 in) |