16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels| 7 lines |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 5 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 900 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 900 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 47 x 20 mm| 85 cc (4.21 x 1.85 x 0.79 in) |