16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 65K colors |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 2.8 inches, 24.3 cm2 (~42.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~143 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Samsung S3C 2443, 400MHz |
| RAM | 64MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64MB RAM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
Bateria
| Bateria | Removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Windows Mobile 6.1 Professional |
Łączność
| Bluetooth | 2.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS, SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 98 x 58.5 x 14.2 mm (3.86 x 2.30 x 0.56 in) |