16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.70" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.7 inches (~35.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 2.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| autofocus| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1130 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1130 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6.0 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g |
| Bluetooth | 2 |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 110 x 57.5 x 16.5 mm (4.33 x 2.26 x 0.65 in) |