16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors |
| Przekątna | 2.70" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~148 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.7 inches (~39.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | TI OMAP 850 |
| Procesor | 200 MHz ARM926EJ-S |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1050 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1050 mAh battery |
System
| System operacyjny | Windows Mobile 5 AKU3.3 |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 95.7 x 59.6 x 20.7 mm| 118 cc (3.77 x 2.35 x 0.81 in) |