16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 1250 cm³ |
| Moc | 10.1 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1350.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Hydraulic. |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Oil damper, 815mm length |
| Zawieszenie tył | Oil damper, 310mm length |
Opony
| Opony przód | 80/100-21 |
| Opony tył | 110/90-18 |