16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 810 950
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2013 – 2013 |
Silnik
| Pojemność | 2500 cm³ |
| Moc | 22.1 KM |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Hydraulic. Two-piston calipers. |
| Hamulce tył | Single disc. Hydraulic. Two-piston calipers. |
| Zawieszenie przód | Oil damper and air-cell adjustable, 920mm length, 58mm dia, 280 mm skoku |
| Zawieszenie tył | Air-cell adjustable, 480mm length, 86mm dia, 110 mm skoku |
Opony
| Opony przód | 80/100-21 |
| Opony tył | 110/90-18 |