16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Przekątna | 8.10" |
| Rozmiar | 8.1 inches, 195.4 cm2 (~144.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1800 x 2700 pixels, 3:2 ratio (~401 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM8150 Snapdragon 855 (7 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 485 & 3x2.42 GHz Kryo 485 & 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| GPU | Adreno 640 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 11.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 11 MP, f/2.0, 23mm (wide), 1.0\\xc2\\xb5m, PDAF |
| Szczegóły przedniego | Uses main camera |
Bateria
| Pojemność | 3577 mAh |
| Bateria | Li-Po 3577 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX Adaptive |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 3.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | Unfolded: 186.9 x 145.2 x 4.8 mm Folded: 145.2 x 93.3 x 9.9 mm |