16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 67.5 cm2 (~67.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~297 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8909v2 Snapdragon 212 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, f/2.2, 28mm (wide), 1/4.0", AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP, f/2.2 |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | 4.1, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142 x 70.9 x 6.9 mm (5.59 x 2.79 x 0.27 in) |