16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | OLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 67.5 cm (~67.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~297 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8909v2 Snapdragon 212 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 16 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, f/2.2, 28mm (wide), 1/4", AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP, f/2.2 |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows 10 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142 x 70.9 x 6.9 mm (5.59 x 2.79 x 0.27 in) |
| Waga | 122 g (4.30 oz) |