16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.70" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~259 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.7 inches (~69.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| f/2.0| 28mm| Carl Zeiss optics| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP| 1080p |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 3000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Phone 8.1| upgradable to Microsoft Windows 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 157.9 x 81.5 x 9 mm (6.22 x 3.21 x 0.35 in) |