16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~67.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8926 Snapdragon 400 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 305 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| f/2.2| 28mm| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 1 MP| 720p |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Phone 8.1| upgradable to Microsoft Windows 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| DLNA| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 141.3 x 72.2 x 8.8 mm (5.56 x 2.84 x 0.35 in) |