16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4.0"480x800p |
| Rozdzielczość | 5 MP f/2.4, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8212 Snapdragon 200 |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 1560 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1560mAh |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Phone v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | microUSB 2.0 |