16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~59.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8210 Snapdragon 200 |
| Procesor | Dual-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 302 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| f/2.7| 36mm |
| Szczegóły przedniego | VGA| 480p |
Bateria
| Pojemność | 1560 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1560 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Phone 8.1| planned upgrade to Windows 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 118.1 x 64.7 x 11.7 mm (4.65 x 2.55 x 0.46 in) |