16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 5.5''720x1280p |
| Rozdzielczość | 5 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6537 |
| Procesor | Quad core, 1.3 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4700 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4700mAh |
System
| System operacyjny | Android v6.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 3 (802.11 a/b/g) |
| Bluetooth | v3.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |