16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, 450 nits (peak) |
| Przekątna | 6.67" |
| Rozmiar | 6.67 inches, 107.4 cm2 (~84.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~395 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio G85 (12nm) |
| Procesor | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 5 MP, f/2.2, 115\\xcb\\x9a (ultrawide), 1/5.0", 1.12\\xc2\\xb5m 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165.2 x 77 x 9 mm (6.50 x 3.03 x 0.35 in) |