16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD, 400 nits (typ) |
| Przekątna | 6.52" |
| Rozmiar | 6.52 inches, 102.6 cm2 (~82.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~269 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio G35 (12 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.3 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, f/1.9, 26mm (wide), PDAF 2 MP, f/2.4, (depth) |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 (Go edition) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO |
| USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 164.5 x 75.8 x 8.9 mm (6.48 x 2.98 x 0.35 in) |