16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.45" |
| Rozmiar | 5.45"720x1440p |
| Rozdzielczość | 5 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6739 |
| Procesor | Quad core, 1.5 GHz, Cortex A53 |
| GPU | PowerVR GE8100 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) 5GHz |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |