16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 514
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 9970 cm³ |
| Moc | 97.0 KM |
| Moment obrotowy | 94.9 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 15.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1480.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo |
| Zawieszenie przód | 41 mm Ceriani forks with Polished Metisse yokes |
| Zawieszenie tył | Dual adjustable Ohlins dampers |
Opony
| Opony przód | 110/80-R19 |
| Opony tył | 150/50-R17 |