16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 1995 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5987 cm³ |
| Liczba cylindrów | 12 |
| Moc | 394.0 KM |
| Moment obrotowy | 570.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 110.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.50 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 27.0 l/100km |
| Trasa | 15.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 24.2 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 5080 mm |
| Szerokość | 2220 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Rozstaw osi | 3120.0 mm |
| Masa własna | 2280.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Trailing arms |