16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 433 516
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1996 – 1999 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 5987 cm³ |
| Liczba cylindrów | 12 |
| Moc | 394.0 KM |
| Moment obrotowy | 570.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 110.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 300.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 20.0 l/100km |
| Trasa | 12.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4450 mm |
| Szerokość | 1990 mm |
| Wysokość | 1190 mm |
| Rozstaw osi | 2660.0 mm |
| Masa własna | 1500.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Dwuwahaczowe |
| Zawieszenie tył | Wishbone |