16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS |
| Przekątna | 14.00" |
| Rozmiar | 14 |
| Rozdzielczość | IPS Panel Full HD 1920x1200 |
Wydajność
| Procesor | Intel Atom Z8350 1.92GHz |
| GPU | Intel HD Graphics 400 |
| RAM | 4GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32GB HDD |
System
| System operacyjny | Windows 10 |